• Otomatik

  

TADER Kurucu Başkanı ve AK Parti 25-26.Dönem Milletvekili A. Adayı Semih Özsu Tarsus’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Kaynak: Meryem ELMASTAŞ Okunma: 77911 Tarih: 26.12.2017

TADER Kurucu Başkanı ve AK Parti 25-26.Dönem Milletvekili A. Adayı Semih Özsu Tarsus’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

’’ Tarsus’umuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 96.yıldönümünü büyük bir coşkuyla ve gururla kutluyoruz’’.

Bağımsızlık mücadelesin de, işgal altında bulunan Tarsus’u düşman işgalinden kurtarmak için, büyük bir kahramanlık örneği gösteren, Atalarımız genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, çocuğuyla birlikte yurdun her yerinde olduğu gibi, Tarsus için de tek yürek olmuş, inanmış ve 27 Aralık 1921’de Allah’ın izniyle düşmanı yenerek Tarsus’u düşman işgalinden kurtarmıştır’’ .

Bizler, Türk, Kürt, Laz, Arap, Çerkez, Zaza, alevi, sunni olarak hiçbir etnik ayrım yapmadan, birbirlerine kenetlenerek bağımsızlık mücadelesi vermiş, zaferler kazanmış, kahramanlık destanları yazmış bir ecdadın torunlarıyız. Bu nedenle, bizi bölmeye, parçalamaya ve bu topraklar da iç savaş çıkartmaya kimsenin gücü yetmez.
Atalarımızın emanetine ihanet etmeyecek kadar asil, ihanet edenleri de yok edecek kadar güçlü, inanmış bir milletiz. Bunu da geçmişte Çanakkale’de, Dumlupınar da, Tarsus’ta, Mersin’de yurdun işgal altındaki her bölgesinde olduğu gibi, günümüzde de 15 Temmuz’da korkmadan düşünmeden vatan uğruna canlarını feda eden, vatan sevgisini herşeyin üstünde tutan asil bir millet olarak herzaman ispat etmişizdir. Bu nedenle de, Dünya’daki hiçbir devlet ya da terör örgütleri bizleri vatanımız ve demokrasiye bağlılığımızla sınamaya kalkmamalıdır.

Bu duygularla başta, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün Kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin bekası ve milletimizin huzuru için mücadele ederken canlarını feda eden, bütün Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum. Mekanları cennet, ruhları şad olsun’’ dedi.      Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun. Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.B

Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.


 • Tarım İşçilerinin Yeni Ücreti Belirlendi Tarım İşçilerinin Yeni Ücreti Belirlendi
 • MERSİN'DE HAİN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI 15 TEMMUZ YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ MERSİN'DE HAİN DARBE GİRİŞİMİNE KARŞI 15 TEMMUZ YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENDİ
 •  Tuna: Tuna: "15 Temmuz Demokrasi Zaferidir"
 • BAŞKAN CAN, “15 TEMMUZ, MİLLETİMİZİN YAZDIĞI BİR DESTANDIR” BAŞKAN CAN, “15 TEMMUZ, MİLLETİMİZİN YAZDIĞI BİR DESTANDIR”
 • TARSUS BELEDİYESİ’NDE KALİTE'DE 16’NCI YIL TARSUS BELEDİYESİ’NDE KALİTE'DE 16’NCI YIL
 • ALMİR OTEL’DE KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT İLE TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN ALMİR OTEL’DE KALİTELİ HİZMET, UYGUN FİYAT İLE TATİLİN KEYFİNİ ÇIKARIN
 • TARSUS’TA ZABITA VE POLİSTEN GÖRÜNTÜ VE GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNE KARŞI OPERASYON TARSUS’TA ZABITA VE POLİSTEN GÖRÜNTÜ VE GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİNE KARŞI OPERASYON
 • Köy Seyirlik Turnesi Başlıyor Köy Seyirlik Turnesi Başlıyor
 • Hanımeli Pazarı 16 Temmuz Pazartesi günü açılıyor Hanımeli Pazarı 16 Temmuz Pazartesi günü açılıyor
 • Girişimci Ruh Vazgeçemez Girişimci Ruh Vazgeçemez
 • BAŞKAN TUNA: “SPOR VE EĞİTİM EŞ GÜDÜM İÇERİSİNDE OLMALI” BAŞKAN TUNA: “SPOR VE EĞİTİM EŞ GÜDÜM İÇERİSİNDE OLMALI”
 • ÇEMBER GENİŞLİYOR ŞEVKET CAN GÜÇLENİYOR ÇEMBER GENİŞLİYOR ŞEVKET CAN GÜÇLENİYOR
 • BAŞKAN CAN, “PROJELERİMİZLE ŞEHRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ BAŞKAN CAN, “PROJELERİMİZLE ŞEHRİMİZİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYORUZ
 • TARSUS BELEDİYESİNDEN GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ TARSUS BELEDİYESİNDEN GERİ DÖNÜŞÜM EĞİTİMİ
 • TAŞKIN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUM TAŞKIN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUM