• Otomatik

  

TADER Kurucu Başkanı ve AK Parti 25-26.Dönem Milletvekili A. Adayı Semih Özsu Tarsus’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Kaynak: Meryem ELMASTAŞ Okunma: 81214 Tarih: 26.12.2017

TADER Kurucu Başkanı ve AK Parti 25-26.Dönem Milletvekili A. Adayı Semih Özsu Tarsus’un düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

’’ Tarsus’umuzun düşman işgalinden kurtuluşunun 96.yıldönümünü büyük bir coşkuyla ve gururla kutluyoruz’’.

Bağımsızlık mücadelesin de, işgal altında bulunan Tarsus’u düşman işgalinden kurtarmak için, büyük bir kahramanlık örneği gösteren, Atalarımız genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, çocuğuyla birlikte yurdun her yerinde olduğu gibi, Tarsus için de tek yürek olmuş, inanmış ve 27 Aralık 1921’de Allah’ın izniyle düşmanı yenerek Tarsus’u düşman işgalinden kurtarmıştır’’ .

Bizler, Türk, Kürt, Laz, Arap, Çerkez, Zaza, alevi, sunni olarak hiçbir etnik ayrım yapmadan, birbirlerine kenetlenerek bağımsızlık mücadelesi vermiş, zaferler kazanmış, kahramanlık destanları yazmış bir ecdadın torunlarıyız. Bu nedenle, bizi bölmeye, parçalamaya ve bu topraklar da iç savaş çıkartmaya kimsenin gücü yetmez.
Atalarımızın emanetine ihanet etmeyecek kadar asil, ihanet edenleri de yok edecek kadar güçlü, inanmış bir milletiz. Bunu da geçmişte Çanakkale’de, Dumlupınar da, Tarsus’ta, Mersin’de yurdun işgal altındaki her bölgesinde olduğu gibi, günümüzde de 15 Temmuz’da korkmadan düşünmeden vatan uğruna canlarını feda eden, vatan sevgisini herşeyin üstünde tutan asil bir millet olarak herzaman ispat etmişizdir. Bu nedenle de, Dünya’daki hiçbir devlet ya da terör örgütleri bizleri vatanımız ve demokrasiye bağlılığımızla sınamaya kalkmamalıdır.

Bu duygularla başta, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün Kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin bekası ve milletimizin huzuru için mücadele ederken canlarını feda eden, bütün Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum. Mekanları cennet, ruhları şad olsun’’ dedi.      Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun. Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.B

Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.Bu duygularla başta Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını ve günümüzde vatan hainlerine karşı ülkemizin huzuru için mücadele ederken şehit olan kahraman askerlerimizi, polislerimizi rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyorum.
Mekanları cennet,
Ruhları şad olsun.


 • Lokmanoğlu’ndan TSO’ya ziyaret Lokmanoğlu’ndan TSO’ya ziyaret
 • Gaziler Günü Tarsus’ta da törenlerle kutlandı Gaziler Günü Tarsus’ta da törenlerle kutlandı
 • SELÇUK TOGO YAŞAM BOYU SPOR MERKEZİ 21 EYLÜL’DE AÇILIYOR SELÇUK TOGO YAŞAM BOYU SPOR MERKEZİ 21 EYLÜL’DE AÇILIYOR
 • Başkan Dinçer’den protokole Ahilik ziyareti Başkan Dinçer’den protokole Ahilik ziyareti
 • Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur TAŞKIN’dan “Gaziler Günü” Mesajı. Ak Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur TAŞKIN’dan “Gaziler Günü” Mesajı.
 • Tarsus CHP'den karma eğitim açıklaması Tarsus CHP'den karma eğitim açıklaması
 • BAŞKAN CAN “DAHA TEMİZ BİR TARSUS İÇİN ÇALIŞIYORUZ” BAŞKAN CAN “DAHA TEMİZ BİR TARSUS İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
 • İYİLER SAHAYA İNİYOR İYİLER SAHAYA İNİYOR
 • Tarsus AK Parti, öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıttı Tarsus AK Parti, öğrencilere kırtasiye malzemesi dağıttı
 • SEMİH ÖZSU OĞLUNU EVLENDİRDİ… SEMİH ÖZSU OĞLUNU EVLENDİRDİ…
 • BAŞKAN CAN, 2018-2019 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILINI KUTLADI BAŞKAN CAN, 2018-2019 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILINI KUTLADI
 • Başkan Duran Şen, Yeni Eğitim Yılını Kutladı, Servis Şoförlerini Uyardı Başkan Duran Şen, Yeni Eğitim Yılını Kutladı, Servis Şoförlerini Uyardı
 • HİCABİZ ÖKSÜZ GAZETECİLERLE BULUŞTU HİCABİZ ÖKSÜZ GAZETECİLERLE BULUŞTU
 • Tarsus Milli Eğitim Müdürlüğünde devir teslim yapıldı Tarsus Milli Eğitim Müdürlüğünde devir teslim yapıldı
 • BAŞKAN CAN SEÇİM STARTINI ESHAB-I KEHF’TEN VERDİ BAŞKAN CAN SEÇİM STARTINI ESHAB-I KEHF’TEN VERDİ