• Otomatik

  

BAŞKAN CAN, EFQM MÜKEMMELLİKTE BAŞARI ÖDÜLÜNÜ DR. DEVLET BAHÇELİ'YE TAKDİM ETTİ
Kaynak: Meryem ELMASTAŞ Okunma: 13213 Tarih: 21.11.2017

BAŞKAN CAN, EFQM MÜKEMMELLİKTE BAŞARI ÖDÜLÜNÜ DR. DEVLET BAHÇELİ'YE TAKDİM ETTİ

BAHÇELİ, "BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsus Belediyesinin İspanya’da almış olduğu Avrupa EFQM Mükemmellikte Başarı Ödülü'nü,  Milliyetçi Partisi Genel Başkanı  Dr. Devlet Bahçeli'ye takdim etti.

2002 yılında başlayan kalite yolculuğunu 2017 Avrupa Ödülü ile taçlandırdıklarını söyleyen Başkan Can, “Tarsus Belediyesi olarak hizmet kalitesinde çıtayı yükseltmeyi görev edindik. Elimizde olanla yetinmedik. Sürekli yeni arayışlar ve çözümler ile vatandaşla aramızdaki iletişimi geliştirdik. Talepleri düzenli not alıp değerlendirme sürecinin ardından talebe göre projeler geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Bu sürecin sonucunda İspanya’da EFQM Avrupa Mükemmellikte Başarı ödülünü aldık. Sizlerin duası ve desteğiyle Tarsus’lulara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli ise, “Tarsus Belediyesi hizmette her zaman adından söz ettirmiş bir belediyedir. Bundan böyle de devam edeceğine inancım sonsuzdur. Ödülünüzü tebrik eder, başarılarınızın devamı dilerim” şeklinde konuştu.

Ziyarette Başkan Can, Ödülü Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Mersin Milletvekili Baki Şimşek ile birlikte takdim etti.