• 627-mhp-yonetiminden--kocamaz-a-ziyaret.html

  

MHP YÖNETİMİNDEN KOCAMAZ’A ZİYARET
Meryem Elmastas 495819 02.02.2012

 

MHP ilçe Yönetim Kurulu üyeleri İlçe Başkanı Hakan Özbelli’nin başkanlığında ilk ziyareti belediyeye yaptı.

28 Ocak 2012 tarihinde yapılan 9. MHP Tarsus ilçe kongresinin ardından yeni yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı makamında ziyaret etti.

Yeni yönetime başarılar dileyen Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Milletin MHP’den beklentisinin büyük olduğunu söyleyen Başkan Kocamaz, “Hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın. İnşallah Tarsus iyi bir çalışmayla toparlanır, dağınık görüntü en kısa sürede ortadan kalkar. Sadece Tarsus’ta değil Türkiye’de ve ilimiz genelinde MHP’nin yeni bir silkinmeye, yeni bir dayanışmaya, yeni bir kaynaşmaya, yeni bir barışmaya ihtiyacı var. Bunun için de gayret göstermek lazım. Milletin bizden beklentileri büyük, milletin beklentilerini boşa çıkarmamak içinde hep birlikte elele, gönül gönüle, omuz omuza sadece yönetimdekiler değil yönetim dışındaki arkadaşlarıda toparlayıp yola taze bir Bismillah ile devam etmek lazım. Tekrar hayırlı olsun” dedi.

İlk ziyaretlerini Tarsus Belediyesine yaptıklarını belirten MHP Tarsus İlçe Başkanı Hakan Özbelli, yeni yönetimle çalışmalara başladıklarını söyledi.

MHP Tarsus İlçe Başkanı Hakan Özbelli konuşmasını şöyle sürdürdü: “Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Yaptığımız olağan kongremizden sonra ilk ziyaretimizi değerli başkanımız Burhanettin Kocamaz’a gerçekleştirmiş bulunuyoruz.  Tabii MHP dört dönemdir Burhanettin Kocamaz ile seçimleri kazanıyor ve güçlü bir parti olarak varlığını devam ettiriyor. Bu anlamda beşinci döneme en iyi şekilde hazırlanarak MHP’nin Tarsus’ta daha güçlü bir parti olduğunu herkese ve Tarsus’a göstereceğiz. Eskiden ateş vardı, barut yoktu, barut vardı, ateş yoktu şeklinde hareket edilmesinden dolayı şimdi bütün tesisatlarımızla, bütün ekipmanlarımızla hazır olmamızdan dolayı önümüzdeki yerel seçimlere ve akabinde de genel seçimlere hazırlanarak MHP’nin bayrağını dahada yukarılara çekeceğiz ve çıtamızı dahada yükselteceğiz. Bundan hiç kimsenin endişesi olmasın artık siyasi rakiplerimiz MHP’den çekinsinler. Çünkü gündemi yakinen takip edip, kamuoyu oluşturan bir siyasi anlayışla, bu dönem Allah nasip ederse halkın ve kamuoyunun huzuruna çıkacağız."

Oldukça samimi bir ortam geçen ziyaret sonra MHP yönetim kurulu üyeleri, Başkan Kocamaz’la günün anısına fotoğraf çektirdi.
 


Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi