• 503-cavli-siyasi-calismalarina-hiz-verdi.html

  

CAVLI SİYASİ ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ
Meryem Elmastas 494275 27.10.2011

2011 genel seçimleri öncesinde Türk Silahlı Kuvvetlerindeki görevinden istifa ederek CHP Mersin Milletvekilli Aday Adayı olan Ufuk Cavlı o dönemlerde aday listesine girmemesine rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam etmiş ve CHP ye Mersin genelinde önemli katkılar sağlamıştı.

Ufuk Cavlı bu sıralarda ekip arkadaşlarını tekrar güncelleyerek ve geliştirerek yol arkadaşlarıyla birlikte tekrar çalışmalarına başladı. Cavlı ve ekip arkadaşları her gün bir mahalle beş esnaf ve bir kahvehane ziyareti yapıyorlar.

Kendisi ile yapmış olduğumuz görüşmede; bu millete bu memlekete hizmet edebilmek için illa ki bir mevki makamda olmak gerekmediğini Tarsus’un ve Tarsuslunun sorunlarını hep birlikte anlamak çözebilmek için halkımızın yanında olabilmek için çalışmalarının ilerleyen günlerde daha da yoğunlaşacağını belirtti.

Asıl olan CHP diyerek, CHP’nin yerelde ve genelde iktidar olması için arkadaşlarıyla birlikte gittikleri her yerde CHP rüzgarı estiren Ufuk Cavlı ve ekibine partililer ve halkın olumlu tepkileri ve desteğinin arttığı gözlendi.
 
 
 
 
 

Güncel Haberler Arşivi
Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi