• 462--cumhuriyet-kupasi--kuralari-cekildi.html

  

CUMHURİYET KUPASI KURALARI ÇEKİLDİ
Meryem Elmastas 543414 20.09.2011

Tarsus Belediyesi tarafından bu yıl 13'ncüsü gerçekleştirilecek olan 'Cumhuriyet Kupası' futbol turnuvasının kuraları çekildi.
Belediye Meclis salonunda yapılan kura çekimine Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz,  tertip komitesi ve 10 amatör takımın temsilcisi katıldı.

Kura çekiminde önce konuşan Başkan Kocamaz, başarılı bir turnuva geçmesini diledi.

Başkan Kocamaz, “Amacımız spor aracılığıyla Tarsus'ta yaşayan gençlerin kardeşlik bağlarını pekiştirmektir. Düzenlediğimiz turnuva sonunda kentimizdeki amatör takımlara malzeme yardımında bulunuyoruz. Tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.
 
 
Turnuvaya Kanalspor, Reşadiyespor, Berdanspor, Tarsus İdman Yurdu, Tarsusspor, Yıldırımspor, Tarsus Gençler Birliği, Tarsus Gücü, Kavaklıspor ve Tarsus Belediyespor takımları katılıyor.

Açılış maçı Tarsus Belediye spor ile Berdanspor arasında 28 Eylül’de saat 14.30’da Tarsus Belediye Tesislerinde oynanacak.

Turnuva eleme usulü yapılacak ve turnuva sonunda 10 amatör takıma forma, eşofman, kramponlu futbol ayakkabısı, tozluk, tekmelik ve futbol topundan oluşan malzeme yardımında bulunulacak.


 

 
 
 

Güncel Haberler Arşivi
Spor Haberleri Arşivi