• Aslinda-eli-opulen-istikbaldir

  

Aslında eli öpülen istikbaldir
Meryem Elmastas 490757 20.01.2015

 Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun ana okulu öğrencisinin elini öptü

“Aslında eli öpülen istikbaldir”

         

Ak Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun  her hafta geldiği Mersin ve Tarsus’ta halkla istişarelerini sürdürürken Tarsus ta bir ana okulunu ziyaret ettiği sırada ana okulunda minik  öğrencinin elini öpmesi hayranlıkla karşılandı. Daha önce hiçbir vekilden böyle bir davranış görmemiş olan okul idarecileri, ziyarette hazır bulunan bürokratlar ve gazeteciler milletvekilinin bu davranışı karşısında duygulandılar. Bir gazetecinin çocuğun elini neden öptüğü sorusuna “içimden geldi. Hem onlar bizim istikbalimiz, geleceğimiz, yarınlarımızın teminatı olacaklar abartılacak değil, olması gereken bir davranıştır bu lütfen büyütmeyin” dedi.

 

Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun  bir dizi temasta bulunduğu Tarsus’ta ana okulunda öğrencilerle tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etti. Ziyarette Tarsus ilçe emniyet müdürü Haydar Çelik, İlçe Milli  Eğitim Müdürü Ahmet Sefa Demir, şube müdürü Ahmet Karagöz, Ana okulu müdürü Bülent Boyacı, yardımcısı İlknur Çimen hazır bulundular.

 

Anaokulu ziyareti sırasında sevgi gösterileri ve çiçekle karşılanan Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun  burada yaptığı konuşmada “ Çocuklar bu ülkenin en masum, en temiz ve en güzeli hak eden varlıklarıdır. Onları sahiplenmek, onlara iyi bir gelecek hazırlamak hem bu ülkenin ve Yeni Türkiye’nin hem de hepimizin vatan borcudur.” dedi.

 

AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, “Yeni Türkiye’nin oluşmasında Mersin’e  çok büyük görevler düşüyor. Her il bu konuda üzerine düşeni yapacaktır. Biz de kurucu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi “ Durmak yok, yola devam” diyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kimsenin Ak Partiden ve geleceğinden endişe etmesine gerek yok partimiz Ak Türkiye’nin Ak geleceğin kurucusu olma yolunda hızla ve emin adımlarla ilerliyor” şeklinde konuştu. 

AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun  daha sonra il genelindeki temaslarını sürdürdü.

 

Güncel Haberler Arşivi
Spor Haberleri Arşivi