• 3003-yerel-yonetim-uzmani-ahmet-ak-hukmeden-degil-hizmet-eden-belediyeciligi-getirecegiz.html

  

Yerel Yönetim Uzmanı Ahmet AK: Hükmeden Değil, Hizmet Eden Belediyeciliği Getireceğiz.
Meryem Elmastas 493492 30.10.2013

AK ÖNCE BASINA KAHVALTI VERDİ, SONRA ADAY ADAYLIĞINI CUMARTESİ SAAT 11:00’DA PARTİ BİNASINDA RESMEN AÇIKLADI.
 

Tarsus belediye başkan aday adaylarından Yerel Yönetim Uzmanı Ahmet AK, kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. Ahmet AK, düzenlediği basın toplantısında, ‘Tarsus’a hükmeden değil, hizmet eden belediyeciliği getireceğiz’ dedi. AK, 30 Mart günü Tarsus’u kalkınmacı belediyecilikle tanıştıracaklarını ifade ederek, 33 dev proje hazırladıklarını söyledi. Yerel Yönetim Uzmanı AK, açıklamasına şöyle devam etti. Tarsus’un yeniden şehir niteliğine kavuşması, müreffet ve mamur bir belde haline gelmesi maksadıyla Tarsus belediye başkanlığı hizmetine talip olduğumuzu biliyorsunuz. Önümüzdeki on yıllık süreçte kıymetli hemşerilerimize sürekli yeni şeyler söylemek ve onlara yeni, kalite ve güzel belediyecilik hizmetleri sunmak istiyoruz.

Müellefi Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a patenti ise milletimizin kurduğu Adalet ve Kalkınma Partisi’ne mal olmuş bulunan ‘Kalkınmacı Ak Belediyecilik Modeli’ vasıtasıyla Tarsus’lu hemşerilerimize hak ettiği güzel hizmetlere vesile olmak üzere kervanımızın düzüldüğü ve revan olduğu bu kutlu günde Tarsus basınımızın siz değerli temsilcileri ile bir arada bulunmuş olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.

Ülkemizde 2013’ten bu yana istikrar içinde sağlanan ekonomik, sosyal ve kültürel değişim ve gelişim sürecinin, 2013 yılından sonraki on yıllık dönemde gerçekleştirilecektir. Dönüşüm süreci ile sürdürülmesi bir gereklilikten ziyade mecburiyettir. Bu itibarla Tarsus’un başta sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasına destek sağlayacak AK Parti’nin siyaset vizyonuna uygun politikalara paralel ve uyumlu olarak geliştirilen yerel politikalara ve projelere ihtiyaç duyulmaktadır. Ahmet AK, Cumartesi günü saat 11:00’da Tarsus ilçe binasında resmi olarak aday adaylığı açıklamasını yaptı.

Açıklamasında özellikle bugün bizleri yalnız bırakmayan tüm arkadaşlarıma ve partililerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.
 

Spor Haberleri Arşivi