• 258-silifke-de-cavli-izdihami-yasandi.html

  

SİLİFKE'DE CAVLI İZDİHAMI YAŞANDI
Meryem Elmastas 495207 18.03.2011

Kararlı ve cesur açıklamalarıyla dikkat çeken ve konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Cavlı, özellikle de Ak Partinin turizm ve tarım politikalarını eleştirerek, mevcut Hükümetin Silifke’ye turizm ve tarım alanında önemli hizmet kazandırmadığını söyledi.

       Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Silifke’de de çiftçilerin, ödeyemedikleri borçları yüzünden tarlasını ve traktörlerini sattığına değinen Cavlı, çilek ve limon üreticilerinin bitme noktasına geldiğini ve cennet kadar güzel doğal güzelliklere sahip olan Silifke’nin Turizm alanında sahipsiz bırakıldığına dikkat çekti.

      CHP İktidarında çiftçilerimizin, ürettiklerinin karşılığını alacağını ve Silifke’nin cazibe merkezi haline getirileceğini vurgulayan Cavlı, bu hizmetlerin yerine getirilmesi içim elinden gelen çabayı göstereceğini bildirdi. Vatandaşların ve Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cavlı, daha sonra yerel bir Radyo da canlı yayına katılarak, bütün Silifkelilere seslendi. Silifke programını tamamlayan Cavlı daha sonra ziyaretlerini Anamur’da sürdürdü.
 
 
 
 

Güncel Haberler Arşivi
Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi