• 2346-mhp-tarsus-belediye-baskan-aday-adayi-baki-simsek-kulak-koyunu-ziyaret-etti8230.html

  

MHP TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI BAKİ ŞİMŞEK KULAK KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ…
Meryem Elmastas 503610 06.07.2013

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Tarsus Belediye Başkan aday adayı-Harita Mühendisi Baki Şimşek, Tarsus da gittikleri her köyde gerekli ilgiyi sevgiyi ve desteği gördüğünü vurguladı. Bu desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti.

 

Sebil Belediye Başkanı Mehmet Çelik, köy muhtarları, parti yöneticileri, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda seveniyle birlikte Tarsus’a bağlı Kulak köyüne giden Baki Şimşek’e burada vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler.

 

MHP Tarsus Belediye Başkan aday adayı-Harita Mühendisi Baki Şimşek, “Bugüne kadar partimiz MHP’ye hep destek oldunuz. Bu desteğinizden dolayı sizlerden Allah razı olsun desteğinizin bundan sonra da devam edeceğine inanıyorum. Ben de sizler gibi köylü çocuğuyum, Çakırlı köyündenim. Sizlerin bir evladı olarak, yaşadığınız problemleri biliyorum. Hem mesleğim icabı, hem de uzun yıllardır siyasetin ve belediyenin içinde olmamdan dolayı da çözüm yollarını yakinen biliyorum. Yeni dönemde köylerimiz mahalle oluyor ve merkeze bağlanıyor. Yani artık Belediyeler, köylerimize de hizmet götürecekler. Önümüzdeki 5 yılı kapsayacak bu hizmet yarışında, sizlere en iyi hizmeti vereceğime inandığım için bu yola çıktım. Sizlerin desteğiyle bu zorlu yolda başarıya ulaşacağıma ve MHP’nin bayrağını bir kez daha Tarsus semalarında dalgalandıracağıma inanıyorum” diye konuştu.

 

Baki ŞİMŞEK Kulak Köyünün Türkiye’de turfanda karpuzun üretildiği özel bir bölge olduğunu bu bölge insanımızın sürekli çalışan üreten insanlar olduğunu Kulak Köyünün sahil bandıyla beraber tarım dışında turizm içinde önemli bir bölge olacağını hükümetimizin artık sahil bandını masal olarak anlatmaktan çıkıp icraata dönüştürmesi gerektiğini yapılacak her türlü hizmete destek olacaklarını belirtti. Bu ülke için taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun dedi. Kulak Köyümüzün geçmişten bu yana sürekli MHP’ye destek olduğunu MHP’nin de kendilerine hizmet etmeye çalıştığını belirtti.

 

Bundan sonraki süreçte de artık mutlaka daha iyi hizmet için MHP’nin hem Tarsus’u hem Büyükşehir’i alması gerektiğini böylece köylerimize büyükşehirde el ele vererek güzel hizmetler yapacaklarını belirtti. 20 yıllık huzur ve güvenin devamı için Kulak köylüsünün yine üç hilal yine MHP diyeceğini belirtti.

 

“Şuna inanıyorum ki sizler her zamanki gibi yine üç hilal yine MHP diyeceksiniz. Huzur ve güvenin devamından yana oy kullanacaksınız. Bizler de sizleri mahcup etmemek için bu toprağın insanına hizmet edeceğiz. Sizlerin her zaman yanınızda olacağız. Her derdinize derman olmaya çalışacağız. Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Herkese ulaşacağız. Kapımızı ve gönlümüzü herkese açacağız. Az laf çok iş yapacağız. Akıllı projeler üreteceğiz. İnsanımıza iş ve aş sağlayacak her projeye destek verecek, hak için hakikat için, Allah için çalışacağız.” dedi. Hem Tarsus’da hem büyük şehirde MHP’ye destek istedi.

 

Siyaset Haberleri Arşivi