• 2286-baskan-kocamaz-“vatandaslarimizin-teveccuhu-ile-mersin-buyuksehirde-degisim-mutlak-olacaktir”.html

  

Başkan Kocamaz, Tarsus’ta ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
Meryem Elmastas 491143 26.06.2013

Tarsus Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Burhanettin Kocamaz, 2014 yerel seçimlerinde Allah’ın izni ve vatandaşların teveccühü ile Mersin büyükşehirde değişimin mutlak suretle gerçekleşeceğini söyledi.

Başkan Kocamaz, Tarsus’ta ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Makam meydanından esnaf ziyaretlerine başlayan Başkan Kocamaz, Adana ve Mersin caddesi ve Kleopatra Kapısı bölgesine kadar vatandaşlarla tek tek sohbet edip, tokalaştı.

Esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören Başkan Kocamaz, güzergahta bulunan apartmanlardan özellikle kadınlar yoğun sevgi gösterisinde bulundular.

Vatandaşlar tarafından sık sık ‘Birlik oluruz yolunda Tarsus halkı seninle’, ‘Durma ilerle Tarsus halkı seninle’ ve ‘Başkan Kocamaz seni kimse yıkamaz’ sloganıyla karşılanan Başkan Kocamaz, gösterilen ilgi ve alakaya teşekkür etti.

Tarsus’un modern ve çağdaş bir kent haline getirildiğini dile getiren esnaflar, Başkan Kocamaz ile Tarsus’un Türkiye’de marka kent olarak tanındığını kaydettiler.

Başkan Kocamaz, sadece Allah rızası için davaya ve millete hizmet için 20 yıldır Tarsus’ta MHP’nin üç hilali bayrağını şanla şerefle taşıdıklarını söyledi.

Başkan Kocamaz, “Bu bir vebal. Cenab-ı Allah nasip etmiş, bizde vatandaşlarımızın bize olan güvenlerini boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden mücadele ediyoruz. Tabii bu süreç uzun bir süreç. Her şeye rağmen MHP içinde, ülkemiz içinde bu yerel seçim çok önemli bir mihenk noktasıdır. Bu seçimi hiç kimsenin hafife almaya hakkı da yoktur, lüksüde yoktur. Önemli olan ipin göğüslenmesidir. Önemli olan hepimizin sırtında taşıdığı milletimize karşı olan vebalimizin ortadan kaldırılmasıdır, netice alınmasıdır. 2014 yerel seçimlerinde Allah’ın izni ve vatandaşımızın teveccühü ile Mersin büyükşehirde değişim mutlak suretiyle gerçekleşecektir. Bugün bize gösterilen ilgiye teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.