• 2270-chp-belediye-baskan-a-adayi-av-ali-mahir-basarir-berberler-ve-kuaforler-odasi-ni-ziyaret-etti.html

  

CHP BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI AV. ALİ MAHİR BAŞARIR, BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI’NI ZİYARET ETTİ
Meryem Elmastas 496562 22.06.2013

BAŞARIR:

“TARSUS’TA DEĞİŞİM KAÇINILMAZ. TARSUS’A HAYAT VERECEK PROJELERLE GELİYORUZ’’

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tarsus Belediye Başkan A. Adayı Av. Ali Mahir Başarır, Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret ederek, Başkan Alper Deniz ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüştü.

 

Mahir Başarır, beraberinde bazı partili ekip arkadaşlarıyla birlikte ziyaret edip, karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu Berberler ve Kuaförler Odası’nda, Tarsus’ta çok büyük oranda işsizlik olduğunu ve hayata geçirecekleri istihdama yönelik projelerle yatırımcıların önünü açacaklarını, yatırımcıları baş tacı edeceklerini ve dünyanın en eski kentlerinden biri olan Tarsus’u ayağa kaldıracaklarını söyledi.

 

Tarsus’un sorunlarını çok iyi bildiklerini, esnafların iş yapamaz bir durumda olduklarını belirten Av. Ali Mahir Başarır, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Alper Deniz ve yönetim kurulu üyelerinin kentin gelişimine öncülük ettiğini bildiklerini ve önemli bir sorumluluk üstlendiklerinin bilinciyle hareket ettikleri için kendilerini kutladığını ifade etti.

 

Mahir Başarır, bugün tüm Türkiye’de ve Tarsus özelinde esnafların adeta kan ağladıklarını, ailesinin nafakasını çıkarmakta dahi büyük zorluk çektiklerinin bilincinde olduğunu belirterek:

“Tarsus’ta ne yazık ki esnaflarımızın durumu yürekler acısı. Önümüzde yerel seçimler var. Bizim belediye yönetimimizde esnaflarımız kesinlikle baş tacı edilecektir. Akşam hava karardıktan sonra hayatı biten ve ‘hayalet şehir’ konumunda bulunan Tarsus’umuzu el ele vererek hep birlikte hayata döndüreceğiz. Biz Tarsus halkıyla, Meslek Odalarımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte bu güzel kentimizi yönetmeye hazırız.

Bizim yönetimimizde esnaflarımızın işyerleri akşamları da açık olacak ve tüm vatandaşlarımız mümkün olduğu ölçüde hareketli bir kent kültürü içinde parklar, cadde ve sokaklarda, işyerlerinde olmalarını sağlayacağız. Bizim yönetimimizde esnaflarımız horlanmayacak, tam tersine baş tacı edilecek’’ diye konuştu.

 

Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı ve aynı zamanda Mersin Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkan vekili olan Alper Deniz ise, Tarsus esnafının gerçekten de çok zor bir durumda olduğunu ve büyük sıkıntılar içinde yaşam mücadelesi verdiğini söyledi.

Başkan Alper Deniz:

“Biz Tarsus’ta meslek odaları olarak kentimizin sorunlarına karşı son derece duyarlıyız. Tarsus’un yönetimine talip olduğunuz için sizleri kutluyoruz. Genç, enerjik ve Tarsus’un sorunlarına çok duyarlısınız. Sizi yürekten kutluyoruz. Yönetimlerde sizin gibi genç, enerjik ve heyecanı olanların olmasını diliyoruz’’, şeklinde konuşarak,  CHP A. Adayı Av. Ali Mahir Başarır’a başarı dileğinde bulundu.

Güncel Haberler Arşivi
Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi