• 2210-nebi-bozkurt-tan-mirac-kandili-mesaji.html

  

NEBİ BOZKURT'TAN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
Meryem Elmastas 553095 06.06.2013

Üç aylar içerisinde idrak edeceğimiz mübarek gün ve gecelerden birisi olan Miraç Kandili'ne erişmenin sevinç ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun.

Bilindiği gibi Miraç, birçok hikmeti içerisinde barındıran kutsal bir yolculuktur. Manevi duygularımızı canlandıran, kendimizi sorgulamamıza vesile olan, duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşmanın ve dayanışmanın hat safhaya çıktığı bu önemli gecede, başta isrâ ve Miraç mucizesinin meydana geldiği kutsal mekân olmak üzere bütün dünyada acının, gözyaşının, şiddetin ve terörün sona ermesi, insanlığın barış ve huzuru için bol bol dua edelim.

Bu vesileyle; 5 Haziran 2013 Çarşamba’yı Perşembe’ye bağlayan gece idrak edeceğimiz Miraç Kandili’nin hayırlara vesile olmasını temenni ederken, bu önemli gecenin tüm insanlığa rahmet, sevgi, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah'tan niyaz eder, başta aziz hemşerilerim olmak üzere, bütün vatandaşlarımızın, yurt dışında yaşayan soydaşlarımızın ve İslâm âleminin Kandilini en kalbi duygularımla tebrik eder, daha nice kandillere sağlık ve afiyet içerisinde erişmek dileğiyle selam, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Güncel Haberler Arşivi
Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi