• 22-tarsus-mhp-den-cayboyu-koyune-ziyaret.html

  

TARSUS MHP'DEN ÇAYBOYU KÖYÜNE ZİYARET
Meryem Elmastas 547403 08.12.2010

     Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Başkanı Hakan Özbelli ve yönetimi, ilçeye bağlı Çayboyu (Egemen) köyü nü ziyaret ederek, köydeki vatandaşlarla sohbet ederek fikir alış verişinde bulundu.

 

     Özbelli, beraberinde, MHP İl Genel Meclis Üyesi Bilal Duman, Harun Keskin ve yönetimi ile birlikte ziyaret ettiği Çayboyu’unda  ilgiyle karşılandı.

Çayboyu Köyü muhtarı Harun Danabaş tarafından karşılanan MHP heyeti, köylü vatandaşlarla köy kahvesinde bir araya geldi.

     Muhtar Danabaş; Set diye tabir edilen köy yolunun bir kısmına stabilize malzeme döküldüğünü fakat yeterli olmadığını daha sağlam ve geniş yol yapılması gerektiğini belirtti. Geçmişte köyümüze gelen hizmetlerin MHP tarafından dikkate alınarak sorunlarının çözüldüğünün altını çizdi. köyüne gelerek kendilerini ziyaret eden MHP ekibine teşekkür etti. MHP Tarsus ilçe başkanı Hakan Özbelli ise ‘ Partimizin il genel meclis üyeleri Tarsusun bütün köylerini dolaşarak Muhtarlarımızla istişare ediyoruz.

Bizlerde gerekli istişareleri il genel meclis üyelerimizle sorun ve sıkıntıları çözme adına sizler için yapıyoruz. ilçe teşkilatımla birlikte sorunları yerinde sizin ağzınıdan duymak, dinlemek istedik köyünüze ziyarete geldik.Muhtarımızın belirttiği gibi MHP ilçe teşkilatı olarak seçimden seçime köyleri ziyaret etmiyoruz, elimizden geldiğince 129 köyü yıl içerisinde geziyoruz ve gezmeye devam edeceğiz.’şeklinde konuştu.

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi