• 153-mhp-den-saglikli-koyune-ziyaret.html

  

MHP'DEN SAĞLIKLI KÖYÜNE ZİYARET
Meryem Elmastas 543065 08.02.2011

Milliyetçi Hareket Partisi Tarsus İlçe Başkanı Hakan Özbelli, il genel meclis üyesi Bilal Duman, ve yönetim kurulu üyeleri ile Sağlıklı köyünü  ziyaret etti.

     Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Sağlıklı köyünü ziyaret eden MHP Tarsus ilçe başkanı Hakan Özbelli  vatandaşların sorunlarını dinledikten sonra, konuşmasında “Genel başkanımız Sn. Devlet Bahçeli 28 Ocak tarihinde Ankara’da yaptığı konuşmasında; Seçim beyannamemizi açıklamıştır. Ülke sınırları içerisinde yaşayan herkesi kucaklayacak şekilde hazırlanmış olan beyannamemizde Eksik hiç bir konu, hiç bir mesele bırakılmamıştır, unutulmamıştır.” Dedi.

     MHP’nin tarımla ilgili programının çok güçlü olduğunu söyleyen Özbelli köylüyü ve çiftçiyi yakından ilgilendiren seçim beyannamesindeki maddeleri tek tek okudu. Ayrıca mazottan, gübreden ve tohumdan alınan ötv vergisi alınmayacaktır. dedi  Dolayısıyla tek başına iktidarı hedefleyen MHP azim ve kararlılık içerisinde, sizlerin her zaman olduğu gibi vereceği destekle başaracaktır. İnanıyoruz ki köylerimiz, köylü vatandaşlarımız MHP iktidarında rahatlayacaktır diye konuştu.

   Sağlıklı köyü sakinleri MHP verdikleri desteğin bu dönem daha fazla olacağını belittiler. Köylerine yapılan bu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdikten sonra MHP sık sık köylerinde görmek istediklerini belittiler.
 
 
 

Güncel Haberler Arşivi
Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi