• 1499-bayan-basketbol-takimi-30-temmuz-da-toplaniyor.html

  

BAYAN BASKETBOL TAKIMI 30 TEMMUZ’DA TOPLANIYOR
Meryem Elmastas 494604 28.07.2012

Türkiye Kadınlar Ligi’nde ve Bayanlar Euroleague mücadele edecek olan Tarsus Belediyespor, 2012-2013 sezonunun hazırlıklarına 30 Temmuz Pazartesi günü başlıyor.

Mehmet Çelebi Spor Salonunda biraraya gelecek olan Belediyespor takım oyuncuları ilk olarak tanışma toplantısı yapacak. 31 Temmuz 2012 Salı günü sağlık sponsorları Tarsus Medical Park Hastanesi’nde sağlık kontrolünde geçecek olan sporcular, 1 Ağustos itibaren çalışmalara başlayacaklar.

Bu yıl ilk kez Euroleague’de ülkemizi temsil edecek olan Tarsus Belediyespor, yaptığı transferler göz doldurdu.

İlk kez Euroleague’de mücadele edeceklerini söyleyen Belediyespor Genel Menajeri Melahat Aydın, Tarsus’un adını en iyi şekilde duyuracaklarını söyledi.

Melahat Aydın, transfer çalışmalarını antrenör Erdal Yeği'in verdiği rapor doğrultusunda yaptıklarını kaydederek, taraftarlarla birlikte, güzel ve başarılı bir sezon geçirmek istediklerini söyledi.

Menajer Aydın, “2012-2013 sezonu için önümüzdeki hafta itibariyle çalışmalara başlıyoruz.

İlk hedefimiz 14-16 Eylül tarihleri arasında Kayseri’de oynanacak olan play-out.Bu müsabakalarda başarı olmazsa olmazımız. Güçlü bir takım kurduğumuza inanıyorum

Transfer çalışmalarımıza bir yabancı oyuncu takviye ederek noktalamak istiyoruz. Bu yıl Eurpleague'de Fenerbahçe ve Galatasaray’la birlikte biz de mücadele edeceğiz.

Burada başarılı olup, kentimizi, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum.

Yeni sezon bizim için çok ayrı olacak, heyecan ile bekliyoruz ” dedi.

Aydın, tüm takımlara sakatlıksız ve başarılı bir sezon geçmesi temennisinde bulundu.--
Tarsus Belediyesi
Basın Müşavirliği

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi