• 1324-14-kez-evlenen-ismail-amca--yalniz-kalmak-zor-oluyor---dedi.html

  

14 kez Evlenen İsmail Amca ‘’Yalnız Kalmak Zor Oluyor’’ Dedi.
Meryem Elmastas 492116 23.06.2012

 

 

Eski eşlerinin isimlerini dahi zor hatırlayan Sarı'nın evlilikleri en fazla 14 yıl, en az da 6 ay sürmüş.Kore Gazisi İsmail Sarı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kore Savaşı'nda, kafasına isabet eden şarapnel parçası nedeniyle yaralandığını ardından da Türkiye'ye getirildiğini söyledi.    Türkiye'de büyük bir sevgiyle karşılandığını anlatan Sarı, ilk evliliğini at sırtında kaçırdığı Dilber Sarı ile yaptığını bildirdi.Bu evliliğinden 4 çocuğu olduğunu belirten Sarı, 14 yıl evli kaldığı eşini kaybettikten sonra yeni evliliklerin de art arda geldiğini kaydetti.Çocuklarının büyüdükten sonra farklı kentlere göç ettiğini, bu yüzden yalnız kaldığını ifade eden Sarı, şunları söyledi:     

''İkinci evliliğimi yaptıktan sonra o da fazla durmadan beni bırakıp gitti. Sonra üçüncü eşimle 4-5 yıl evli kaldık. O da beni terk etti. Sonra da diğer evliliklerimi yaptım. Bunlar arasında iki Azeri kadın da vardı. Onların dilini pek anlamıyordum. Türkçe konuşmalarını ne kadar istesem de anlamadığım dilde konuşmaya devam ettiler. Çok kavga ettim Azeri eşlerimle. Onlardan da ayrıldım. Bazı eşlerimle resmi nikahlı, bazılarıyla da dini nikahlı yaşadım.''     

Her erkeğin yanında bir ''hayat arkadaşı'' olması gerektiğini anlatan Sarı, ''Çocuklar büyüyüp farklı kentlere gidince yalnız kalmak zor oluyor. Hayat arkadaşı insana kuvvet veriyor'' dedi.     

Güncel Haberler Arşivi
Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi