• 1224-tarsus-idman-yurdunun-sampiyonlugu--tum-tarsuslulara-hayirli-olsun-.html

  

Tarsus İdman Yurdunun Şampiyonluğu Tüm Tarsuslulara Hayırlı Olsun ,
Meryem Elmastas 496391 28.05.2012

 Tarsus İdman Yurdunun  Şampiyonluğu  Muhakkak  Tarsusta  Yaşayan Herkesi  Memnun Etmiştir .

 Bu Şampiyonlukta   başta  yönetim  kurulu  , teknik  heyet  ve futbolcular olmak üzere   herkesi  gönülden kutluyoruz   .

 

 Tarsus  İdman Yurduna  Destek  Verenleri ,   Şampiyonluk  Final Maçına Ve  Şampiyon Olduktan Sonraki  Yapılan  Kutlamalara   Davet  Etmek    Gerekir    .  Bu Daveti  Yapacak Olan İse   Başta  Kulüp Başkanı  İsmail Akdağcık  Olmak  Üzere  Kulüp  Yöneticilerine  Düşer .

 

Fakat Ne Yazıkki 

  Takıma  Maddi Manevi  Ve Özellikle  Son Günlerde  Final Maçına  Giderken ,  Parasızlıktan  Dolayı  Sıkıntı  Çekerken  ,  Sayın  Bakanımız  ZAFER ÇAĞLAYAN  Tarsus İdman Yurduna  150.000  Tl  Para Göndermiş Ve  Bu   Futbolcular   Üzerinde  Olumlu Motivasyonu Sağlamıştır . Ve  Bu Motivasyonla  Final  Maçı  Kazanılmış  Şampiyon  Olunmuştur .

 

 Fakat  Ne  Ak Parti   Milletvekilimiz  Ahmet Uzun  Nede  Ak Parti İlçe Başkanı  Bu Kutlamalara  Çağrılmamış  Davet  Edilmemiştir   .  Tarsus  İdman Yurdu   Yönetimi   Bu Coşkuyu , Mutluluğu , Sevinci    Ne Yazık Ki    Herkesle      Paylaşmasını  Bilememişlerdir .

 

Tüm Bunlara Rağmen     Tarsus İdman Yurdu nun   Şampiyonluğu  Şehrimize Hayırlı Olsun   Der  , En Kritik Zamanda  Yurt Dışında  Olmasına Rağmen   Tarsus İdman Yurdunu  Unutmayıp  Destek Olan  Katkı Sağlayan  Para Gönderen Ak Parti Mersin Milletvekili  SN BAKANIMIZ  ZAFER ÇAĞLAYANA  Özellikle  Tarsuslular  Adına  Teşekkür  Ederim

 

İbrahim Gül

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Grp Bşk  

 

Siyaset Haberleri Arşivi
Spor Haberleri Arşivi