• 1191-tarsus-idmanyurdu-siirt-i-gecti-finale-adini-yazdirdi.html

  

Tarsus İdmanyurdu, Siirt’i Geçti, Finale Adını Yazdırdı
Meryem Elmastas 498246 23.05.2012

NEVZAT DİNÇBUDAK " HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ"

Göreve geldiği ilk günden itibaren Tarsus İdmanyurdu'na bir futbol mentalitesi getiren Tarsus İdmanyurdu Teknik Direktörü Nevzat Dinçbudak, takımın istikrarsız ve dağınık futbolunu toparlamayı bir şekilde başarmıştı. Şimdi ise gözünü üst lige diken tecrübeli teknik adam, hedefe ulaşacaklarından emin.

Çok yetenekli ve genç bir kadro ile mücadele ettiklerini, özellikle maddi açıdan çekilen zorluklara karşın takımın bir şekilde hala üst lige çıkmak için mücadelesini sürdüğünü belirten Nevzat Hoca, play-off'larda şuan favori gösterilen takım Tarsus İdmanyurdu, ancak play-off'larda süprizler bol, bol yaşanıyor. O açıdan biz takım olarak ilk dakikadan son dakikaya kadar çok iyi mücadele edip istediğimizi almak istiyoruz.

Maçların Fethiye'de oynanmasının bizim için tek dezavantajı şehrimize uzak olması ancak ne olursa olsun taraftarlarımız bizleri yalnız bırakmayacaktır. Ben Tarsus İdmanyurdu'nun üst lige çıkacağına inanıyorum ve oyuncularıma sonuna kadar güveniyorum diyerek sözlerini tamaladı.

RAKİP BURSA NİLÜFER

Tarsus İdmanyurdu Teknik heyeti play-off'ta Bursa Nilüfer maçını kazanıp şampiyon olacaklarını söyledi. Maç Cuma günü saat 18.00 de başlayacak.

Siyaset Haberleri Arşivi